Farm Frenzy

Farm Frenzy Lite 2.1.0

Wsi wesoła, wsi spokojna

Zalety

  • Dobra grafika
  • Łatwa nawigacja
  • Dużo różnych misji

Wady

  • Z czasem może się znudzić

Bardzo dobry
8

Farm Frenzy to darmowa gra na telefony z Symbian. W grze wcielamy się w rolnika, który musi rozwijać swoje gospodarstwo. Odrobina strategii i systematyczności, a Wasza farma rozkwitnie.

Farm Frenzy umożliwia grę w trybie Quest Mode. Gracz wybierający tę formę rozgrywki musi wypełniać kolejne zadania, które stawia przed nim gra. Na początku misje są raczej proste, jak na przykład nabycie żywego inwentarza, ale z czasem zaczynają być coraz bardziej kompleksowe.

Celem Farm Frenzy jest rozwijanie gospodarstwa, poprzez zarządzanie inwentarzem, produkowanie dóbr i sprzedawanie ich. Za pozyskane pieniądze można kupować nowy sprzęt, wyposażenie, maszyny, zwierzęta, czy budynki.

Nawigacja w Farm Frenzy jest bardzo prosta. Każdy element posiada pasek stanu, który wskazuje poziom rozwoju. Za zebrane pieniądze możemy kupować zwierzęta lub budynki, zbieramy również produkty i sprzedajemy je. Na planszy stawiamy nowe budynki, tudzież kupujemy zwierzęta.

Grafika w Farm Frenzy prezentuje się bardzo dobrze. Gra utrzymana jest w lekko kreskówkowej stylistyce, barwy są żywe. Wygląd budynków, czy zwierząt nie grzeszy szczegółowością, ale nie psuje to odbioru samej gry. Farm Frenzy działa całkiem stabilnie i płynnie.

Farm Frenzy to nader wciągająca i dobrze przygotowana gra. Jeżeli szukacie niezobowiązującej i spokojnej rozgrywki, to Farm Frenzy jest dla Was.

Najczęściej pobierane Strategiczne na symbian

Więcej
Farm Frenzy

Download

Farm Frenzy Lite 2.1.0

Opinie użytkowników o Farm Frenzy